9 stycznia 2010

Bogdan Wenta trenerem roku!

Bogdan Wenta uhonorowany został tytułem Trenera Roku 2009 w jubileuszowym, 75 Plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP!

W minionym roku, prowadzona przez trenera Wentę reprezentacja piłkarzy ręcznych wywalczyła brązowy medal mistrzostw świata oraz awans do mistrzostw Europy. Z klubem Vive Targi Kielce szkoleniowiec sięgnął po mistrzostwo kraju i awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Poprosiliśmy naszego selekcjonera o kilka słów komentarza:

Serdecznie dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie, wieloletnia tradycja i prestiż Plebiscytu czynią tę nagrodę naprawdę wyjątkową.

W pierwszej kolejności chcę podziękować zawodnikom reprezentacji Polski oraz Vive Targi Kielce, bez Was nie byłoby mnie jako trenera. Oczywiście nie mogę też zapomnieć o moich współpracownikach ze sztabu szkoleniowego, zarówno w kadrze jak i w klubie.

Dziękuję wszystkim kibicom piłki ręcznej w Polsce, wasz doping i wsparcie podczas meczów i nie tylko są dla nas kluczowe. Zawsze gramy przede wszystkim dla Was!

Jednocześnie chcę z całą stanowczością podkreślić, iż traktuję tę nagrodę jako uhonorowanie osiągnięć nie tylko moich, ale całej naszej dyscypliny. Chciałbym aby to wyróżnienie było kolejnym impulsem do rozwoju i propagowania piłki ręcznej w naszym kraju.

Na koniec pragnę wyrazić nadzieję, że dopiero co rozpoczęty rok 2010 będzie dla nas równie udany co poprzedni. W imieniu swoim i zawodników mogę obiecać, że zrobimy co w naszej mocy aby tak się stało.Proszę koniecznie nas dopingować i trzymać za nas kciuki podczas zbliżających się mistrzostw Europy w Austrii!

Bogdan Wenta ze statuetką Czempiona

Bogdan Wenta ze statuetką Czempiona.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest