13 stycznia 2010

PGNiG sponsorem strategicznym ZPRP!

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Z przyjemnością informujemy, iż kulminacyjnym punktem spotkania było uroczyste podpisanie umowy z nowym sponsorem strategicznym związku, spółką Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

PGNiG SA jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce. Jest to firma o ugruntowanej pozycji nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Jej tradycja sięga XIX wieku, od 2005 roku spółka jest obecna na parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Ze strony nowego sponsora swoje podpisy na umowie złożyli Dyrektor Biura Marketingu PGNiG Justyna Lulkiewicz oraz Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji PGNiG Włodzimierz Kleniewski, natomiast z ramienia związku dokument sygnowali Prezes Andrzej Kraśnicki i Wiceprezes ds. marketingu prof. dr hab. Bogdan Sojkin.

Prezes Andrzej Kraśnicki oraz Dyr. Justyna Lulkiewicz i Dyr. Włodzimierz Kleniewski składają swoje podpisy pod umową /Fot. Jan Rozmarynowski

Na mocy umowy PGNiG SA uzyskała tytuł Sponsora Głównego Reprezentacji Polski Kobiet, Reprezentacji Polski Mężczyzn oraz reprezentacji młodzieżowych. Od sezonu 2010/2011 spółka będzie też sponsorem tytularnym ligi piłki ręcznej kobiet i mężczyzn.Współpraca została zaplanowana na lata 2010-2012. PGNiG, jako oficjalny sponsor ZPRP, przekaże znaczne środki finansowe na wspieranie organizacji przygotowań naszych reprezentacji do startów, wyposażenie, organizację spotkań i turniejów, najwyższej jakości opiekę medyczną, promocję naszej dyscypliny.

Uzyskane fundusze z pewnością pomogą w osiągnięciu przez naszych zawodników i zawodniczki wielu sportowych sukcesów oraz przyczynią się do popularyzacji piłki ręcznej w naszym kraju.

Sławomir Szmal wręcza Pani Dyr. Justynie Lulkiewicz pamiątkową koszulkę reprezentacji /Fot. Jan Rozmarynowski

Na konferencji nie mogło oczywiście zabraknąć tematu zbliżających się mistrzostw Europy w Austrii. Na pytania zgromadzonych dziennikarzy odpowiadali trener Bogdan Wenta i kapitan kadry Sławomir Szmal. Z ust selekcjonera dowiedzieliśmy się, i nie ma w tym ani odrobiny kurtuazji, iż w Austrii z 16 uczestników, aż 10 drużyn może realnie myśleć o medalu. Sławomir Szmal zapewnił, iż w ekipie panują bojowe nastroje, zawodnicy koncentrują się już tylko na pierwszym meczu turnieju z Niemcami, z którymi to mają zaległe rachunki do wyrównania. Wygrana w tym spotkaniu z pewnością bardzo pomogłaby naszym zawodnikom w udanym starcie w austriackim czempionacie.

Nasza kadra w koszulkach z logo nowego sponsora /Fot. Jan Rozmarynowski

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest