23 stycznia 2010

Hiszpan ma nadzieję

Hiszpański bramkarz Jose Manuel Sierra Mendez, który w rundzie zasadniczej Euro 2010 zastąpi kontuzjowanego Arpada Sterbika, ma nadzieję, że jego nagłe włączenie do drużyny umożliwi mu grę na wysokim poziomie.

 – Mam doświadczenie i cieszę się, że znów mogę pomóc drużynie – powiedział 31-letni Sierra Mendez, który dwa lata temu, tuż przed mistrzostwami Europy 2008 w Norwegii, również w ostatniej chwili dołączył do składu, zastępując Davida Barrufeta.

Bramkarz BM Valladolid Pevafersa do swoich wysokich umiejętnościach zdążył już przekonać trenera reprezentacji Hiszpanii, Valero Riverę w czasie Mistrzostw Świata 2009 w Chorwacji oraz w kwalifikacjach ME.

– Wiem, że zawsze jest trudno dostać się do grupy, która wcześniej została wybrana i przygotowywała się na zgrupowaniach – powiedział Sierra, który do Austrii przybył już w minioną  środę, po tym gdy okazało się, że stan zdrowia nie zezwala Sterbikowi na kontynuowanie gry na Euro2010. Bardzo prawdopodobne, że Sierra Mendez zagra w niedzielnym meczu przeciw Polsce.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest