27 stycznia 2010

Prasa o meczu Polska-Czechy

Jak zwykle po meczu Polaków na mistrzostwach Europy prezentujemy krótki przegląd stron sportowych polskiej prasy.

"Przegląd Sportowy": Polaków nikt nie zatrzyma!

Kolejny mecz, kolejny dreszczowiec, ale najważniejsze, że ze szczęśliwym zakończeniem. Stawką meczu z Francją będzie pierwsze miejsce w grupie i uniknięcie silnej Chorwacji w półfnale.

"Sport": Polska, do toho!

Olympiahalle okazała się bardzo szczęśliwa dla Polaków. Będziemy ją pamiętać. Zwycięstwo nad Czechami było jak do tej pory najważniejszym spotkaniem w Austrii. Jednak Czesi nie poddawali się aż do samego końca spotkania.

"Polska – The Times": Wielki horror, ale półfinał nasz!

To był prawdziwy horror! Emocje od pierwszej do ostatniej minuty! Co tam minuty! Do ostatniej sekundy meczu z Czechami! Potem jednak był wielki wybuch radości. Droga do tego sukcesu była jednak mocno wyboista.

Marcin Lijewski w ataku na czeską bramkę /Fot. Marek Biczyk

"Gazeta Wyborcza": Gramy o medale!

Mecz z Czechami to znów był horror nad horrory! Ale chłopcy trenera Bogdana Wenty nie umieją wygrywać bez emocji, bez walki na śmierć i życie.

"Dziennik Polski": Biało-Czerwoni zagrają o medal

Wielki sukces polskich szczypiornistów. Po pasjonującym, pełnym dramaturgii meczu w Innsbrucku pokonali Czechów i po raz pierwszy w historii zapewnili sobie awans do ME.

"Fakt": Idziemy po złoto

Polacy po nieprawdopodobnie zaciętym meczu pokonali Czechów i awansowali do półfinału. To najlepszy wynik w historii występów na ME. Mecz do białości rozgrzał kibiców.

(onet.pl) 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest