8 lutego 2010

Aukcja koszulek zakończona!

Na portalu Allegro zakończyła się, po dwóch tygodniach, aukcja charytatywna oryginalnych koszulek, w których siedmiu zawodników drużyny Bogdana Wenty grało w ubiegłym roku w eliminacjach do zakończonych w niedzielę w Austrii mistrzostw Europy. Dochód z licytacji pomoże w organizacji letniego wypoczynku podopiecznych Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Dobra Chata" przy ul. Sandomierskiej w Kielcach oraz Domu Dziecka w Nagłowicach. Współorganizatorem akcji był Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Fundacją Vive Serce Dzieciom, Gazetą Wyborczą Kielce i portalem Allegro.pl. Patronat medialny objął portal Sport.pl.

Najwyższą cenę uzyskała żółta bluza bramkarska Sławomira Szmala – 1225 zł. Granicę tysiąca złotych przekroczyły też koszulki Karola Bieleckiego (1025 zł) i Artura Siódmiaka (1019 zł). Licytujący ostro walczyli też o pozostałe trykoty – mimo, że cena wywoławcza wynosiła symboliczną złotówkę koszulkę Bartosza Jureckiego kupiono za 850 zł, Marcina Lijewskiego za 810 zł, Mateusza Jachlewskiego za 790, a młodszego z braci Lijewskich, Krzysztofa za 750 zł.

– Serdecznie dziękujemy zawodnikom i uczestnikom aukcji. Skontaktowałam się już ze wszystkimi zwycięzcami licytacji i jeden z nich stwierdził, że takich akcji powinno być więcej – powiedziała Grażyna Jarosz, prezes Fundacji Vive Serce Dzieciom.

(JKM) 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest