10 lutego 2010

“Balcerzak i sp.” sponsorem ZPRP

Do zacnego grona sponsorów Związku Piłki Ręcznej w Polsce dołączył „Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka”. Firma ta jest największą w branży w województwie lubuskim oraz jedną z największych i najnowocześniejszych w Polsce. Należy do niemieckiej grupy kapitałowej Heristo AG. „Balcerzak i spółka” cieszy się stabilną pozycją rynkową, ta renomowana marka zyskała uznanie w całej Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Prezesi Harald Leins i Andrzej Kraśnicki w chwilę po podpisaniu umowy

Rozmowy dotyczące kontraktu rozpoczęły się już w roku ubiegłym, a ich finalizacja nastąpiła po styczniowych mistrzostwach Europy. Umowę podpisali, ze strony firmy Balcerzak prezes Harald Leins oraz członek zarządu Elżbieta Złakowska, natomiast ze strony Związku Piłki Ręcznej w Polsce prezes Andrzej Kraśnicki oraz wiceprezes ds. marketingu prof. Bogdan Sojkin. Obowiązywać ona będzie do 31.12.2012 roku.

Celem jej zawarcia jest z jednej strony zapewnienie Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce środków finansowych na rozwój piłki ręcznej w naszym kraju, z drugiej zaś budowanie wśród konsumentów, w tym kibiców piłki ręcznej, pozytywnego wizerunku firmy „Balcerzak i spółka” oraz ZPRP. Nowy sponsor m.in. umieści na opakowaniach swoich produktów informację graficzną, której integralną część stanowić będzie logotyp związku.

Logotyp ten będzie można znaleźć na opakowaniach wyrobów firmy „Balcerzak i spółka” od 01.07.2010 roku.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest