11 lutego 2010

Kielce dotrą nawet do Dubaju

TVP Sport, niemiecki Eurosport, francuski Sport+ i Dubai Sport pokażą na żywo sobotni mecz Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, w którym zmierzą się Vive Targi Kielce oraz Rhein Neckar Loewen. Zainteresowanie meczem jest ogromne, a bilety – o czym już informowaliśmy – rozeszły się w kilka godzin po uruchomieniu sprzedaży.

Olbrzymie zainteresowanie sobotnim meczem przejawiają już nie tylko kibice, którzy do ostatniego miejsca wypełnią kielecką Halę Legionów, ale również stacje telewizyjne z kilku krajów. Mecz pokaże stacja TVP Sport, ale sygnał będzie również przekazywany w świat. Spotkanie pokażą na żywo niemiecki Eurosport (a powtórki w Eurosport 2 w całej Europie), francuski Sport+, a nawet arabski Dubai Sport.

Spotkanie będzie miało bardzo duży wpływ na układ tabeli grupy B. Dodatkowym smaczkiem dla kibiców będzie obecność w barwach "Lwów" gwiazd reprezentacji Polski – Karola Bieleckiego (pochodzącego z Sandomierza, byłego rozgrywającego Vive) oraz Sławomira Szmala. Z niemieckim zespołem do Kielc nie przyjedzie Grzegorz Tkaczyk, który dochodzi do pełnej sprawności po ciężkiej kontuzji kolana.

Mecz rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 16.

(wp.pl/JKM)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest