12 lutego 2010

Pora poskromić Lwy

Dzisiaj w Kielcach zjawi się znakomity zespół Rhein-Neckar Loewen z Karolem Bieleckim i Sławomirem Szmalem w składzie. A to oznacza, że już tylko godziny dzielą nas od wielkiego sportowego wydarzenia – ich starcia w Lidze Mistrzów z Vive Targi. Początek spotkania  w Hali Legionów w sobotę o godzinie 16:00.

Gorączka przed pojedynkiem (zwycięstwo może dać kielczanom awans do fazy pucharowej) z półfinalistą Champions League z ubiegłego roku rośnie z każdą chwilą. – Emocje sięgają zenitu, atmosfera już jest bardzo gorąca. Ludzie pytają ciągle o ten mecz. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ich nie zawieść, zagramy na 120 procent możliwości – deklaruje Tomasz Rosiński, rozgrywający Vive Targi. Jego zespół może liczyć na doping nadkompletu ponad czterech tysięcy widzów.

Organizatorzy zachęcają fanów, by każdy z nich przyszedł na mecz w klubowych barwach oraz żeby ze względu na nowy system kontroli wejść nie zjawiali się w hali w ostatniej chwili. Wejścia Hali Legionów zostaną otwarte już o godz. 14:00 – Apelujemy do kibiców, by przyszli odpowiednio wcześniej. Nie chcemy, by podobnie jak przed poprzednim meczem w Lidze Mistrzów, pięć minut przed rozpoczęciem pojedynku duża część widowni nie była zapełniona. Bo mamy też dokładne wytyczne z EHF-u, by przy takim meczu zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Oczywiście wszyscy na żółto! – zaprasza Radosław Wasiak, dyrektor Vive Targi.

Biletów oczywiście brak, choć pojawiają się w niebotycznych cenach na popularnym portalu www.allegro.pl. Wczoraj można było znaleźć w nim aukcję, w której za trzy bilety sprzedawca chciał 600 zł!

Niemcy przylatują do Polski w piątek, a o godz. 19.30 w Hali Legionów zaplanowany mają trening. W ostatnim sprawdzianie przed wyprawą do Kielc zespół Oli Lindgrena pokazał dobrą dyspozycję, przegrywając w środowy wieczór u siebie z liderem Bundesligi THW Kiel jedynie 22:23 (11:9).

(GW Kielce) 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest