22 lutego 2010

Pomóżmy małemu Antosiowi!

Antoś Faberski przyszedł na świat 5 miesięcy temu ze zdiagnozowanym Zespołem Aperta. Jego szwy czaszkowe zrosły się szybciej niż powinny i czekają go operacje kości czaszki. Chłopczyk urodził się z rozszczepem podniebienia miękkiego i twardego oraz ze zrośniętymi paluszkami u rąk i nóżek. Od pierwszych chwil po narodzinach rodzice walczą o zdrowie synka. Mama – była piłkarka ręczna, córka Ryszarda Jedlińskiego wieloletniego Reprezentanta Polski w piłce ręcznej, Tata – na co dzień nauczyciel i trener piłki nożnej oraz II trener Juniorskiej Reprezentacji Polski U–17 piłkarzy nożnych, podejmują wysiłki zebrania środków koniecznych do przeprowadzenia operacji i pokrycia kosztów rehabilitacji. W geście solidarności Związek Piłki Ręcznej w Polsce włączył się w akcję pomocy dla Antosia. Caritas Polska uruchomiła specjalny numer konta, na który można dokonywać wpłat na leczenie i rehabilitację Antosia Faberskiego. W okresie od 22 do 28 lutego każdy SMS o treści POMAGAM, wysłany na numer 72052, zostanie przeznaczony na leczenie malca.

Konieczne jest przeprowadzenie licznych operacji w specjalistycznej klinice w Dallas. Pierwszym etapem jest rozdzielenie palcozrostów na dłoniach i stopach. Koszt pierwszych zabiegów wyniesie 100 tys. USD.

POMÓŻMY ANTOSIOWI

WYŚLIJMY SMS O TREŚCI POMAGAM NA NUMER 72052 (koszt 2,44 zł z VAT)

AKCJA SMSOWA TRWA OD 22 LUTEGO 2010r. DO 28 LUTEGO 2010r.

WSZYSTKIE SMS-y O TREŚCI POMAGAM WYSŁANE NA NUMER 72052 W TYM OKRESIE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA POKRYCIE KOSZTÓW ZABIEGÓW I REHABILITACJI ANTOSIA.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest