5 marca 2010

K.Kotliński o meczu z MKB Veszprem

Już w najbliższą sobotę odbędzie się w Kielcach ostatnie spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym zawodnicy Vive Targi podejmą drużynę MKB Veszprem. Zdaniem golkipera zespołu prowadzonego przez Bogdana Wentę – Kazimierza Kotlińskiego, kluczem do zwycięstwa będzie pełna koncentracja i ograniczenie błędów w ataku do minimum.

– Nie możemy dopuszczać do tak dużej liczby kontrataków jak w spotkaniu z Nielbą. W meczu z Veszprem może to oznaczać porażkę, to jest bardzo doświadczony zespół i wykorzysta każdy nawet nasz najmniejszy błąd – przyznał na łamach serwisu vivetargi.pl Białorusin, który od niedawna legitymuje się również polskim paszportem. – Musimy mocno popracować na treningach. Do poprawienia jest współpraca na linii obrona-bramkarz – dodał popularny "Kazik".

Zawodnik Vive zdradził również, że pojedynek z drużyną z Wągrowca był niejako przetarciem przed sobotnim pojedynkiem z węgierską siódemką. -Mieliśmy grać trochę agresywniej, pod kątem spotkania sobotniego, ale czasami zacina nam się gra w ataku i musimy nad tym popracować. Na pewno, tak jak wspomniałem, nie możemy tracić tylu bramek z kontry – zauważył.

(więcej na sportowefakty.pl)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest