10 czerwca 2010

Obie drużyny już w Kielcach

Już jutro pierwsze spotkanie Polska – Chorwacja, obie drużyny zmierzą się w Kielcach. Dziś wczesnym rankiem reprezentacja Polski wyruszyła z Warszawy, o godzinie 12:00 autokar z kadrowiczami dotarł do celu. Chorwaci z kolei zameldowali się na Okęciu o godzinie 19:00, zjedli kolację i również udali się w drogę do Kielc. Do hotelu przyjechali około godziny 23:00. Biało-czerwoni odbyli 1,5 godzinny trening w Hali Legionów, ich przeciwnicy trenować będą jutro po śniadaniu. Początek meczu o 18:00, transmisja w Polsat Sport.

Podczas zajęć panowała dobra atmosfera, Polacy podkreślali że w jutrzejszym meczu trzeba będzie się nastawić na ostrą walkę i bezpardonową grę. Drugi trener Chorwatów Slavko Goluza (poprowadzi reprezentację w zastępstwie Lino Cervara) przywiózł do Polski kilku debiutantów, którzy z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Poza tym zawodnicy z Bałkanów zawsze walczą do upadłego, leży to w ich naturze – nieważne czy gra się towarzysko czy o punkty. Oczywiście Polacy także dadzą z siebie wszystko, tym bardziej, że występować będą przed kielecką publicznością –  z pewnością jedną z najlepszych i najbardziej wymagających w Polsce. Po kolacji cała drużyna spotkała się na analizie video naszych ostatnich starć z Chorwacją.

Na jutro w polskim obozie zaplanowany jest spacer po śniadaniu, natomiast Chorwaci chcą wybrać się do hali na krótki rozruch, a przy okazji zaznajomić się z obiektem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. W sprzedaży zostało już tylko 150 biletów, które będą jutro do kupienia w kasach Hali Legionów. Możemy zatem spodziewać się kompletu widzów. Po meczu obie ekipy udadzą się w drogę powrotną do Warszawy, gdzie już w niedzielę ponownie staną naprzeciw siebie. Spotkanie w Hali Torwar rozpocznie się o godzinie 14:45.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest