13 lipca 2010

Reprezentacja już w Chicago

Po krótkim zgrupowaniu leczniczym na Florydzie reprezentacja Polski udała się do Chicago, na lotnisku O’Hare Biało-czerwoni wylądowali przed godziną 9 czasu lokalnego. Podróż z Orlando przebiegła spokojnie, a na zawodników czekali już przedstawiciele gospodarzy – USA Team Handball. Po godzinie wszyscy byli już w swoich pokojach w hotelu Palmer House Hilton w samym centrum miasta.

 

Po lunchu wszyscy udali się na krótki odpoczynek, a następnie na spacer i zwiedzanie okolic hotelu. O godzinie 18:00 zaplanowano wyjazd na trening. Zajęcia trwały prawie dwie godziny, odbyły się w hali UIC Pavilion, gdzie rozegrany zostanie mecz przeciwko Niemcom. Nikt nie narzeka na poważniejsze urazy, ogólny stan zdrowia zawodników po urlopach jest zadowalający. Wszyscy pozostają do dyspozycji trenera Wenty na sobotnie spotkanie. W ekipie panują bojowe nastroje, wszyscy chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony na otwarcie nowego sezonu, tym bardziej w prestiżowym spotkaniu przeciw naszym zachodnim sąsiadom.

 

Ekipa naszych rywali do hotelu dotarła z dwugodzinnym opóźnieniem i z tego powodu zrezygnowała z wieczornego treningu. Polacy po zajęciach udali się na kolację, a na wieczór zaplanowano czas wolny. Nieopodal hotelu położony jest jeden z najwyższych budynków świata – Sears Tower, z którego rozciąga się wspaniała panorama na miasto i jezioro Michigan, właśnie tam wybrali się niektórzy kadrowicze. Na dzień jutrzejszy zaplanowano dwa treningi – siłowy oraz zajęcia w hali.

Centrum Chicago

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest