3 września 2010

Skarb Kibica PGNiG Superligi

Wraz z dzisiejszym wydaniem Przeglądu Sportowego ukazał się Skarb Kibica PGNiG Superligi kobiet i PGNiG Superligi mężczyzn. W wydawnictwie znaleźć można oczywiście składy wszystkich 12 drużyn najwyższych klasy rozgrywkowych jak i ocenę ich szans w nadchodzącym sezonie. Ponadto polecamy ciekawe wywiady z trenerem Bogdanem Wentą, Karolem Bieleckim oraz z Michałem Szubskim, Prezesem Zarządu PGNiG, a więc spółki będącej sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej. Zapraszamy do lektury!

– Mamy świadomość, że potrzeba dużo pracy aby dojść do poziomu niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej Asobal Ligi czy francuskiej ekstraklasy, ale jednocześnie stosunkowo szybko i prosto można wiele zrobić, wykorzystując rezerwy i wspomagając nasze ligi organizacyjnie i finansowo. To mieści się w naszych zamierzeniach. Wiele będzie też jednak zależeć od samych klubów – mówi Prezes Szubski.

Z kolei trener Vive Targów Kielce, a zarazem selekcjoner reprezentacji Polski, Bogdan Wenta stwierdza, że przed wszystkim klubami długi i wyczerpujący sezon ligowy. – Nam wszystkim potrzeba wielkich emocji, one najlepiej pomogą w kreowaniu nowego, lepszego wizerunku PGNiG Superligi – podsumowuje szkoleniowiec.

Krajowe zmagania z uwagą będzie też śledził rozgrywający reprezentacji Polski Karol Bielecki, który na co dzień występuję w niemieckiej Bundeslidze. – Rozgrywki będą zapewne stały pod znakiem dominacji Vive, ale Wisła Płock poczyniła spore wzmocnienia i stać ją na nawiązanie wyrównanej walki z mistrzem Polski. Cały czas liczę, że do tego duetu ktoś dołączy, ale to nie będzie łatwe bo wymaga dużych nakładów finansowych. Jestem jednak pewien, iż emocji nie będzie brakowało, bo reszta ekip tworzy bardzo wyrównaną stawkę i wiele meczów będzie się rozgrywało w ostatnich sekundach – dodaje zawodnik.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest