17 września 2010

Będzie Magazyn Piłki Ręcznej

W nadchodzącym sezonie Polsat Sport wzbogaci swoją ofertę programową. Telewizja POLSAT nabyła prawa do pokazywania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych na najbliższe trzy sezony do 2013 roku. Od września w Polsacie Sport pojawi się również Magazyn Piłki Ręcznej.

Polscy kibice zobaczą przede wszystkim spotkania z udziałem mistrza Polski Vive Targi Kielce z trenerem Bogdanem Wentą, a także tych zespołów z Bundesligi, w których występują Polacy. Szczególnie interesujące będą mecze drużyny Rhein-Neckar Loewen, w której grają Karol Bielecki, Sławomir Szmal i Grzegorz Tkaczyk. Oba zespoły zagrają ze sobą w tej samej grupie Ligi Mistrzów. Polsat Sport, który będzie premierowo pokazywał spotkania Ligi Mistrzów zaprezentuje w każdej kolejce do trzech meczów.

„Zakupując prawa do Ligi Mistrzów postawiliśmy na świetny produkt sportowy z udziałem Vive Kielce, które w ciągu dwóch najbliższych lat ma ambicję by stać się jednych z najsilniejszych zespołów Europy. Zresztą już w tym sezonie mogą być czarnym koniem rozgrywek i wysoko zajść w play-offach” – mówi wicedyrektor Polsatu Sport Piotr Pykel.

Pierwsze spotkanie Ligi Mistrzów (Vive Targi Kielce – Celje Pivovarna Lasko) widzowie Polsatu Sport zobaczą już 26 września o 14.30.

Nieco wcześniej, bo 21 września o 20.00 w Polsacie Sport pojawi się nowy magazyn dotyczący piłki ręcznej. W cotygodniowym, półgodzinnym programie pojawią się podsumowania kolejek polskiej Superligi kobiet i mężczyzn, występów Vive Kielce w Lidze Mistrzów i naszych obu reprezentacji. W programie nie zabraknie też publicystyki i rozmów z trenerami, piłkarzami i ekspertami, na co dzień zajmującymi się piłka ręczną. Gospodarzami magazynu będą dziennikarze Polsatu Sport Tomasz Włodarczyk i Marcin Muras.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest