22 października 2010

Zapraszamy do włocławskiej „Małej Ligi”

Uczniowski Klub Sportowy „Samochodówka” zaprasza szkoły i UKS-y z powiatu włocławskiego do rozgrywek „Małej Ligi piłki ręcznej”. Powstała ona z myślą o chłopcach z rocznika 1994 i młodszych. Celem projektu jest popularyzacja i rozwój piłki ręcznej w powiecie włocławskim i na terenie Ziemi Kujawskiej. Organizatorzy chcą w ten sposób zachęcić dzieci do uprawiania naszej wspaniałej dyscypliny sportu, a nauczycieli zmobilizować do wprowadzania piłki ręcznej na lekcjach wychowania fizycznego. ZPRP jest jednym z patronów akcji.

Inauguracja rywalizacji nastąpi 6 listopada br. we Włocławku w Zespole Szkół Samochodowych, start  o godz. 10.00. Gośćmi honorowym będą Pani Grażyna Jarosz – Prezes Fundacji Vive Serce Dzieciom, oraz Prezydent miasta Włocławka Pan Andrzej Pałucki.

Impreza ma wyłonić utalentowane jednostki i zachęcić je do dalszego szkolenia. W oparciu o „Małą Ligę” w przyszłości ma powstać system szkolenia dzieci i młodzieży na terenie powiatu włocławskiego. Rozgrywki mają być również przykładem dla innych małych ośrodków zajmujących się szkoleniem dzieci i młodzieży, w jaki sposób można zachęcać najmłodszych do uprawiania szczypiorniaka.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20 października na adres UKS Samochodówka:

Tel./fax (054) 232-58-13; email: zss_sekretariat@poczta.onet.pl  

Tel. kom. 504 023 707; e-mail: ulla-hosa@gazeta.pl

Liczba uczestników została ograniczona do maksymalnie 10 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin „Małej Ligi” znajdą Państwo TUTAJ.

„Małą Ligę” wspierają: Fundacja Vive Serce Dzieciom, UKS Lubienianka Lubień Kujawski, Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Szkolny Związek Sportowy we Włocławku, Prezydent miasta Włocławka oraz Dyrektor Zespołu Szkól Samochodowych we Włocławku.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest