27 grudnia 2010

Głosuj na Sławomira Szmala!

Głosuj na Sławomira Szmala w wyścigu o tytuł Sportowca Roku 2010 w plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej. Popularny ‘Kasa’ na styczniowych ME zajął z polską reprezentacją 4. miejsce. Jest też pierwszym polskim sportowcem, który został uznany za najlepszego na świecie w swojej dyscyplinie sportu, wygrywając w maju plebiscyt Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej. Swój głos poprzez internet oddać można do dnia 5 stycznia 2011 roku.

W styczniu tego roku został on uznany za najlepszego bramkarza Euro 2010 w Austrii. Polak miał blisko czterdziestoprocentową skuteczność obronionych rzutów. Od przyszłego sezonu Szmal będzie grać w zespole Vive Targów Kielce, z którym już podpisał kontrakt. Obecnie występuje w jednym z najlepszych klubów Bundesligi – Rhein Neckar Loewen. W reprezentacji Polski pełni zaszczytną rolę kapitana zespołu.

Głosowanie, wzorem lat ubiegłych, składa się z dwóch etapów. W pierwszym czytelnicy "Przeglądu Sportowego" za pomocą kuponów do głosowania i internauci na stronie www.mistrzowiesportu.pl  mogą typować swoje "dziesiątki". W drugim etapie będzie można głosować już tylko poprzez SMS-y.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest