14 stycznia 2011

Trenowali w Scandinavium Arena

Przed południem podopieczni Bogdana Wenty zakończyli pierwszy trening w hali Scandinavium w Goeteborgu, w której odbywają się mecze grupy D mistrzostw świata. O godz. 20.15 pierwsze starcie Biało-czerwonych w turnieju, rywalami będą Słowacy.

/Fot. Marek Biczyk

Przez dwa wcześniejsze dni podopieczni trenera Bogdana Wenty ćwiczyli w bocznej hali treningowej. Na zajęciach zjawiła się cała "16" kadrowiczów. Sztabowi medycznemu udało się doprowadzić każdego z nich do właściwej dyspozycji. Po przeziębieniu, które zaatakowało niektórych kadrowiczów nie ma już śladu. Na obicia i drobne urazy nasi szczypiorniści nie mają w zwyczaju się uskarżać.

/Fot. Marek Biczyk 

W ekipie na początku zajęć panowała jeszcze luźna atmosfera, ale w miarę upływu czasu widać było rosnące skupienie. Wesoło było zwłaszcza podczas tradycyjnie rozgrywanych meczów w piłkę nożną. Gdy sztab szkoleniowy przeszedł do konkretów i ustalania taktyki na pojedynek ze Słowakami – zrobiło się już poważniej. Po odprawie w hotelu zawodnicy dostali trochę wolnego. Dojazd autokarem na halę w godzinach szczytu może im zająć do 40 minut.

/Fot. Marek Biczyk 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest