18 stycznia 2011

Racot dopinguje biało-czerwonych

To najbardziej rozpoznawalna grupa polskich kibiców. Są zawsze przy największych sukcesach polskich sportowców na całym świecie. Mowa oczywiście o członkach Klubu Olimpijczyka Jantar z zaledwie tysięcznego Racotu koło Kościana. Nie mogło ich zabraknąć w Szwecji podczas 22. Mistrzostw Świata Piłkarzy Ręcznych.

Poseł Wojciech Ziemniak na pierwszym planie
Członkowie Klubu do Goeteborga przyjechali autokarem w 38-osobowym składzie. Ze względu na koszty i fakt, że grupa to przeważnie uczniowie, pobyt ograniczono do kilku dni. W sumie obejrzą mecze czterech kolejek grupy D.
Po każdym meczu reprezentanci Polski podchodzą dziękując za doping.


/Fot. Marek Skorupski

– Oczywiście, że żałujemy, iż nie będziemy dopingować polskiej drużyny w meczu ze Szwecją. Widzieliśmy już trzy zwycięstwa Polaków. Czekamy na wygraną w meczu z Koreą Południową. W ubiegłym roku byliśmy na Zimowych Igrzyskach w Vancouver, a w Trieście kibicowaliśmy siatkarzom w czasie mistrzostw świata – powiedział Wojciech Ziemniak. Od dnia założenia Klubu (3 kwietnia 1987 roku), nieprzerwanie przez ponad 20 lat, jest jego prezesem. Od 2005 roku jest posłem na Sejm z listy Platformy Obywatelskiej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest