3 marca 2011

D.Buntić od lipca zawodnikiem Vive

W środę Vive Targi Kielce ogłosiły podpisanie trzyletniego kontraktu z Denisem Bunticiem. Umowa obowiązywać będzie od 1 lipca. Rozgrywający z Bałkanów w chwili obecnej jest związany z Reale Ademar León.

28-letni piłkarz ręczny nie trafi do Vive Targów Kielce na zasadzie wolnego transferu. Polski klub za pozyskanie szczypiornisty zapłacił podobno 150 tysięcy euro. Jednak czas pokaże, czy zawodnik jest wart tych pieniędzy.

Denis Buntić w aktualnym sezonie Asobal Ligi zagrał w 19 meczach, w których zdobył 76 bramek. Jednak nie jest tajemnicą, iż Chorwat sprawiał problemy Reale Ademar León. Sztab szkoleniowy tej drużyny od kilku miesięcy nie był zadowolony z występów gracza na parkiecie i ogólnie z jego zachowania.

Z tego powodu od pewnego czasu obie strony prowadziły intensywne rozmowy w sprawie rozwiązania kontraktu. Oferta Vive Targów Kielce spadła więc Reale Ademar León jak z nieba. Prezes hiszpańskiego ligowca uważa, że zrobił niezły interes. – Jest to korzystne dla wszystkich. Zawodnik podpisał bardzo korzystną umowę z Vive, a my biorąc pod uwagę cięcia w budżecie, będziemy mieli pieniądze w rękach, które pozwolą nam też poczynić jakieś wzmocnienia – ujawnił mediom w Hiszpanii Carlos Pollán.

Źródło: sportowe fakty.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest