24 marca 2011

“Dziękuję zawodnikom i naszym kibicom”

"Wspaniałe widowisko" – takimi słowami określił niedzielny finał PGNiG Pucharu Polski prezes Vive Targi Kielce Bertus Servaas. Jak podkreślił, na jego ocenę złożyła się nie tylko fantastyczna postawa kieleckiego zespołu, ale także znakomity doping ponad tysiąca fanów, którzy przyjechali do Płocka wspierać swoją drużynę.

Prezes Bertus Servaas uradowany sukcesem swojego zespołu

Kielczanie po raz trzeci z rzędu i ósmy w historii klubu zdobyli PGNiG Puchar Polski. Na bardzo gorącym terenie, w Płocku, pokonali tamtejszą Orlen Wisłę różnicą aż 13 bramek. W ponad  pięciotysięcznej Orlen Arenie było blisko tysiąc fanów żółto-biało-niebieskich!

– Zespół zagrał znakomite zawody. Widać było od samego początku na twarzach naszych zawodników skupienie i olbrzymią chęć walki- chwali swoich graczy Bertus Servaas, prezes Vive Targi Kielce. – W imieniu całego Zarządu chciałbym im za to podziękować, pogratulować postawy.

Servaas dostrzega też istotną rolę, jaką odegrali kieleccy kibice, którzy szczelnie wypełnili aż cztery sektory w Orlen Arenie. Zespół Bogdana Wenty mógł dzięki temu od samego początku spotkania liczyć na gorący doping blisko tysiąca gardeł. – Z przeciwnej strony hali wyglądało to fantastycznie. Tysiąc kibiców poubieranych w nasze żółte koszulki, gorący doping. Coś niesamowitego – mówi z radością w głosie Servaas, dziękując w imieniu całego Zarządu Klubu wszystkim fanom. – To, że tyle ludzi przyjechało za zespołem pokazuje jak w Kielcach kocha się piłkę ręczną. Jestem z kibiców niesamowicie dumny – podkreślił.

Źródło: vivetargi.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest