14 kwietnia 2011

Wyjątkowi goście na Targach ‘Expo-Gas’

W środę w Kielcach rozpoczęła się szósta edycja Targów Techniki Gazowniczej „Expo-Gas”. Jest to największa w Polsce wystawa specjalistyczna w tej branży, a poruszamy ten temat albowiem goścmi specjalnymi ekspozycji sponsora strategicznego polskiej piłki ręcznej – firmy PGNiG S.A. byli selekcjoner reprezentacji Polski Bogdan Wenta oraz kadrowicze Patryk Kuchczyński, Piotr Grabarczyk, Mariusz Jurasik i Mateusz Zaremba.

/Fot. Piotr Skubisz

Warto podkreślić, iż gospodarzem spotkania był Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji PGNiG – Włodzimierz Kleniewski, zaś Związek Piłki Ręcznej w Polsce reprezentowali Prezes Andrzej Kraśnicki oraz Sekretarz Generalny Marek Góralczyk.

/Fot. Piotr Skubisz

W ramach tego wydarzenia przewidziano spotkanie z publicznością i dziennikarzami, podczas którego trener i zawodnicy odpowiadali na szereg pytań dotyczących piłki ręcznej i nie tylko. Bardzo dużą popularnocią cieszyły się konkursy, dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez PGNiG i ZPRP, takie jak piłki z logo MŚ 2011, pamiątkowe pocztówki, plakaty czy też smycze.. Oczywiście nie mogło też zabraknąć czasu dla łowców autografów. Ekspozycja PGNiG cieszyła się chyba największą popularnością spośród prawie 100 stoisk wystawców z ogółem pięciu krajów – Polski, Danii, Czech, Holandii i Niemiec.

/Fot. Piotr Skubisz

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest