19 kwietnia 2011

Piekary Śląskie zapraszają młodzież!

Miejskie Gimnazjum nr 2 w Piekarach Śląskich oraz GKS „Olimpia” Piekary Śląskie ogłaszają nabór do klasy sportowej o profilu 'piłka ręczna’ dla chłopców z rocznika 1998, na rok szkolny 2011/2012. W ramach rekrutacji zapraszamy reprezentacje szkół podstawowych na VII edycję Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych o puchar dyrektora MG2.

Impreza odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2011 r. o godzinie 9:00 w hali sportowej GKS "Olimpia" przy ul. gen. Jerzego Ziętka 60 w Piekarach Śląskich.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży, utrwalanie zasad fair play oraz podnoszenie sprawności fizycznej. Rywalizacja obserwowana będzie przez selekcjonerów piłki ręcznej GKS „Olimpia” i MG2 Piekary Śląskie  w celu rekrutacji do nowotworzonej klasy sportowej.

Test sprawnościowy dla kandydatów do klasy sportowej odbędzie się w hali GKS Olimpia, przy ul. gen. Jerzego Ziętka 60 w Piekarach Śląskich w dwóch terminach:

1 termin – 11 maja br. o godz. 16:00,

2 termin – 25 maja br. godz. 16:00.

Klasy sportowe o profilu piłki ręcznej chłopców w Miejskim Gimnazjum nr 2 działają pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, dofinansowane są z funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej informacji na: http://www.mg2.edu.pl.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest