22 kwietnia 2011

Udany rewanż przeciw Islandii

W parę godzin po meczu z Wielką Brytanią, reprezentacja Polski seniorek rozegrała sparing z drużyną Islandii i odniosła zwycięstwo 26:25. Zgodnie z umową pomiędzy obydwoma drużynami mecz podzielono na trzy 25-minutowe części. Najskuteczniejsza wśród Polek była Kinga Byzdra, autorka 5 trafień.

/Fot. Kuba Gucma

Nasz zespół prowadził przez całe spotkanie, dopiero w końcowych minutach dało o sobie znać zmęczenie porannym meczem, co wykorzystały rywalki zmniejszając dystans bramkowy. Ostatecznie to jednak podopieczne Kima Rasmussena triumfowały, tym samym Biało-czerwone zrewanżowały się Islandkom za wczorajszą porażkę 22:24.

Polska – Islandia 26:25

Bramki dla Polski: Byzdra 5, Dworaczyk 4. Niedźwiedź 4, Obrusiewicz 3, Pielesz 2, Stachowska 2, Wilamowska 2, Duda 1, Kocela 1, Polenz 1, Semeniuk-Olchawa 1.