6 maja 2011

PGNiG sponsorem akcji dla przedszkolaków

Z przyjemnością informujemy, iż sponsor strategiczny ZPRP – firma PGNiG S.A. – został sponsorem głównym akcji "Uczymy szczypiorniaka od przedszkolaka", organizowanej przez zawodniczki AZS AWF Poznań. Pierwsza z cyklu 4 imprez już w najbliższy wtorek, 10 maja. Jednym z partnerów akcji jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

W cyklu 4 festynów niemal 300 kilkuletnich dzieci będzie miało okazję zapoznać się ze specyfiką dyscypliny oraz wziąć udział w szeregu gier i zabaw z wykorzystaniem elementów street handballa (ulicznej piłki ręcznej). Wszystko to pod okiem zawodniczek AZS AWF Poznań.

"Jest nam niezmiernie miło, że nasza inicjatywa spotkała się z pozytywnym przyjęciem. PGNiG po raz kolejny pokazuje, że chce mieć znaczący wpływ na rozwój piłki ręcznej w Polsce." – mówi Karolina Peda, menedżer zespołu AZS AWF Poznań.

Pierwsza z czterech imprez już w najbliższy wtorek – 10 maja – na parkiet hali przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu wybiegną dzieciaki z Przedszkola nr 13. Początek zabaw o godzinie 11:00.

Terminarz imprez:

10 maja 2011 – Przedszkole nr 29

17 maja 2011 – Przedszkole nr 66

24 maja 2011 – Przedszkole nr 13

31 maja 2011 – Przedszkole nr 75

Źródło: azsawfpoznan.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest