24 maja 2011

Norwegowie zawitają do Inowrocławia

W dniach 10-12 czerwca w Inowrocławiu, będzie miała miejsce kolejna odsłona eliminacji do Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Warto podkreślić, że impreza ta jest również zaliczana do cyklu European Beachhandball Tour pod egidą EHF. Turniej w Inowrocławiu ma już swoją renomę w kraju i za granicą. W tym roku swoją wizytę w stolicy Kujaw Zachodnich, oprócz polskiej czołówki, zapowiedziały już też żeńska i męska reprezentacja Norwegii.

 

Podstawowe informacje o turnieju:

Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 czerwca 2011r. o godzinie 23:59.

Ilość zespołów ograniczona – 8 żeńskich i 12 męskich (decyduje kolejność zgłoszeń).

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek o godzinie 20:00.

Opłata wpisowa do turnieju wynosi 250zł/65€.

W ramach opłaty wpisowej zapewniamy ciepły posiłek w sobotę i w niedzielę podczas trwania turnieju oraz zimne napoje (woda mineralna).

Rozgrywki trwają:

– sobota 9-18,

– niedziela 10-16.

Dla najlepszych zespołów przewidziano puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz pamiątki ufundowane przez miasto Inowrocław. Dla wszystkich zespołów dyplomy oraz pamiątki ufundowane przez miasto Inowrocław.

W sobotę po południu odbywać się też będą koncerty polskich gwiazd muzyki rozrywkowej (Andrzej Piaseczny, Agnieszka Chylińska, Kamil Bednarek). Wieczorem zaś, odbędzie się impreza integracyjna przy muzyce w klubie „American Pub”.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest