29 maja 2011

Przed nami mecze Holandia-Polska

Kobieca reprezentacja Polski ma za sobą pierwszy trening w Holandii. Podopieczne Kima Rasmussena niebawem rozegrają dwa kontrolne mecze z zespołem gospodarzy. Obie drużyny przygotowują się do spotkań play off MŚ Brazylia 2011.

Polki wczesnym rankiem w niedzielę wyleciały z Warszawy do Holandii. Polska ekipa liczy 23 osoby, w tym szesnaście zawodniczek. W kraju została m.in. Anna Barnowska, która uskarża się jeszcze na kontuzję mięśnia czworogłowego. Warto pochwalić sztab medyczny naszej reprezentacji, który ma dużo pracy po ligowym sezonie.


Fot. Marek Skorupski

Nasza reprezentacja po wylądowaniu do hotelu dotarła z małymi kłopotami. Otóż kierowca autokaru, który wynajęła Holdenerska Federacja nie znał drogi. Miejscem zakwaterowania jest 60 tys. miasto Zeist. Biało-czerowne na miejscu trenowały w ośrodku będącym bazą piłkarzy nożnych. Na ścianach holi budynków pełno jest dużych zdjęć holederskich piłkarzy np. Marco van Bastena czy Edwina van der Sara.

Mecze Holandia – Polska odbędą się w okolicach Utrechtu (każde w innej hali) w poniedziałek i wtorek o tej samej porze  – 19:00.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest