20 czerwca 2011

Rajd rowerowy im. śp. M.Grzybowskiego

Komisja Sędziowska Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Gdańsku organizuje w dniu 25.06.2011r. (sobota) II rajd rowerowy im. śp. Marcina Grzybowskiego – naszego byłego sędziego piłki ręcznej.

Mamy zamiar pojechać rowerami z Helu do Wejherowa na cmentarz, gdzie pochowany jest Marcin. Jest to całodzienna wycieczka rowerowa długości około 85 km, prowadząca w zdecydowanej większości po ścieżkach rowerowych. Czas przejazdu – około 6 – 7 godzin, w zależności od możliwości uczestników. Trasa prowadzi malowniczymi rejonami – począwszy od Helu, Juraty, Chałup, Władysławowa, widoków na Zatokę Gdańską i Morze Bałtyckie, przez lasy wejherowskie, rynek Wejhera w Wejherowie, aż do cmentarzu w tym mieście.

Dojazd na Hel – przejazd tramwajem wodnym z Gdańska (Gdyni) na Hel. Czas rejsu – 1,5 h. Wyjazd 8,30 z Gdańska, alternatywnie pociąg osobowy na Hel. Powrót z Wejherowa kolejką SKM do Gdańska lub w inne miejsce (w zależności od miejsca zamieszkania).

Zapraszamy do wzięcia udziału całą brać sportową związaną z piłką ręczną (trenerów, zawodników, sędziów, ich rodziny). Koszt transportu – w granicach 40 zł (ceny biletów w obie strony wraz z rowerem).

Istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w Gdańsku z 25/26.06.2011r. Zgłoszenia w formie mailowej na adres: obsady@poczta.fm, ew. bliższe informacje pod nr telefonu 609 024 062.

Przewodniczący Komisji Sędziowskiej PWZPR w Gdańsku
Piotr Wojdyr

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest