30 września 2011

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na 5. serię spotkań PGNiG Superligi mężczyzn, 4. kolejkę PGNiG Superligi kobiet a także mecze I ligi mężczyzn i kobiet. O końcowych wynikach poszczególnych spotkań będziemy na bieżąco informowali w dziale Liga-Mecze-Zapowiedzi.
Malkontentów wieszczących mało ciekawe mecze ligowe z udziałem uczestników Ligi Mistrzów tj. Orlen Wisły Płock i Vive Targi Kielce na ziemie sprowadził rezultat rozegranego awansem spotkania w Puławach. Miejscowe Azoty urwały punkt mistrzowi Polski. Dzięki temu podopieczni Marcina Kurowskiego zachowali miano niepokonanej drużyny w sezonie. W Kielcach, gdzie nie było niespodzianki, Vive, także awansem, rozgromiło brązowego medalistę MMTS Kwidzyn.


Podobny serial tzn. mecze rozgrywane awansem, chcielibyśmy oglądać jak najdłużej. To będzie oznaczało, ze nasza eksportowa dwójka wciąż gra w europejskiej elicie. O formie zespołów Orlenu i Vive przekonamy się w najbliższe weekend – podczas inauguracyjnej kolejki Champions League.

W grupie A I ligi panów dojdzie do rywalizacji zespołów, które nie straciły punktów. Gaz System Pogoń Szczecin podejmie KPR Wolsztyniaka Wolsztyn. Naprzeciwko siebie staną Norbert Szutta (17 goli) i Piotr Frelek (16), czyli trzeci i czwarty zawodnik spośród najskuteczniejszych strzelców sezonu.

W grupie B mężczyzn prowadzące w tabeli z samymi zwycięstwami Czuwaj Przemyśl i ŚKPR Świdnica zmierzą się w następnej serii meczów. Czy do tego momentu zachowają czyste konto zależeć będzie od wyników ich wyjazdowych meczów 3.kolejki.  Przemyślanie zagrają z Politechniką Radomnską a beniaminek ze Świdnicy z Gwardią Opole.
Aby zapoznać się z dokładnym terminarzem poszczególnych lig prosimy wybrać poniższe linki:

PGNiG Superliga mężczyzn
5.kolejka

PGNiG Superliga kobiet
4. kolejka

I liga mężczyzn – grupa A

3. kolejka

I liga mężczyzn – grupa B
3. kolejka

I liga kobiet – grupa A
2. kolejka

I liga kobiet – grupa B
2. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest