7 października 2011

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na 6. serię spotkań PGNiG Superligi mężczyzn, 5. kolejkę PGNiG Superligi kobiet oraz na mecze I ligi mężczyzn i kobiet.

W ekstraklasie panów dwa mecze zostały rozegrane awansem.  Zgodnie z przewidywaniami Orlen Wisła Płock i Vive Targi Kielce wygrały swoje mecze. W tej sytuacji najciekawiej zapowiada się spotkanie w Głogowie pomiędzy Chrobrym a Azotami Puławy. Czwarty zespół w tabeli podejmie trzeci. Czyżby było to preludium walki o brązowy medal? Całkiem prawdopodobne, ale nie odbierajmy innym zespołom radości z rywalizacji o … najniższy stopień podium.

W Superlidze kobiet zapraszamy do hali Relax w Piotrkowie Trybunalskim lub przed telewizory. Piotrcovia będzie gościć zespól mistrza Polski – Zagłębie Lubin. Porażka gospodyń będzie sygnałem, że aspiracje odnośnie wysokiego miejsca na koniec sezonu należy odłożyć w czasie. Prowadzący w tabeli  SPR Lublin we własnej hali zmierzy się ze Startem Elbląg i powinien zachować miano przodownika rozgrywek.

WI lidze mężczyzn, w grupie A prawdziwy test przejdzie lider Vetrex Sokół Kościerzyna, który o punkty powalczy w stolicy. Zepter AZS UW Warszawa w swoim składzie ma byłego reprezentanta Polski Roberta Lisa.

Natomiast w grupie B jedyny zespól bez straty punktu – Czuwaj Przemyśl czeka niełatwe zadanie w Świdnicy. Czuwaj otwiera nie tylko ligową tabelę. Zdobył najwięcej punktów i najwięcej bramek. Radosław Jankowski z liczbą 29 bramek otwiera klasyfikację strzelców. Czwarte miejsce w tym zestawieniu zajmuje kolejny zawodnik „Harcerzy” – Paweł Stołowski (20 bramek). Świdniczanie we własnej hali w tym sezonie jeszcze nie przegrali i zamierzają jak najdłużej bronić swojej twierdzy.

Aby zapoznać się z dokładnym terminarzem poszczególnych prosimy wybrać poniższe linki:
PGNiG Superliga Mężczyzn
6. kolejka

PGNiG Superliga Kobiet

5.kolejka

I liga mężczyzn – grupa A
4.kolejka

I liga mężczyzn – grupa B
4
.kolejka

I liga kobiet – grupa A
3.kolejka

I liga kobiet – grupa B
3.kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest