3 listopada 2011

Startuje poznańska Akademia!

Rusza Akademia Szczypiorniaka Volkswagen Poznań! Akademiczki ze stolicy Wielkopolski już po raz kolejny będą szkolić młodych sportowców! Zajęcia rozpoczynają się już 4 listopada, organizatorami akcji są firma Volkswagen Poznań oraz Sekcja Piłki Ręcznej Kobiet AZS AWF Poznań.

 

W bieżącym roku Akademia kierowana jest do dzieci z IV i V klas z 11 szkół podstawowych z terenu Poznania i Swarzędza, uczestniczących wcześniej w Pucharze Volkswagen Poznań Mini Handball. Cotygodniowe zajęcia odbywać się będą w trzech ośrodkach – na Wildzie, w Antoninku i Swarzędzu. Dzieci wezmą udział także w 6 turniejach wewnętrznych oraz turnieju gwiazdkowym i turnieju piłki ręcznej plażowej. Opiekę nad młodymi sportowcami zapewnią zawodniczki oraz trener I-ligowego AZS AWF Volkswagen Poznań.  

Docelowo już w przyszłym sezonie stworzone zostaną dwie drużyny (dziewczynki i chłopcy), które wystartują w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej. Po zakończeniu nauki w szkole podstawowej dziewczynki pozostaną pod opieką AZS AWF, natomiast chłopcy mogą skorzystać z oferty istniejących klubów z Poznania i Swarzędza.

Harmonogram treningów:

Poniedziałek – SP 1 Swarzędz – godz. 17:30 – 19:00

Wtorek – SP 5 Poznań Wilda – godz. 17:00 – 18:30

Piątek – SP 46 Poznań Nowe Miasto – godz. 17:00 – 18:30

Dodatkowe informacje oraz zapisy:

Karolina Peda

karolina.peda@gmail.com

tel. 692 347 140

www.facebook.com/akademiaszczypiorniaka

Źródło: azsawfpoznan.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest