16 listopada 2011

Wieczór nagród w Orbicie

Trwa zwycięski marsz piłkarzy ręcznych Śląska Wrocław. Po reaktywacji klubu, zespół piętnastokrotnych mistrzów Polski walczy o powrót do PGNiG Superligi. Po serii wyjazdowych spotkań Śląsk zagra znów u siebie. W piątek 18 listopada o godzinie 19 wrocławianie podejmą w hali Orbita AZS Zielona Góra, w poprzednim sezonie zespół pierwszoligowy.

Po siedmiu rozegranych meczach w grupie pierwszej II ligi, zespół prowadzony przez Tomasza Folgę (grającym II trenerem jest Daniel Grobelny) ma na koncie komplet zwycięstw.

Na kibiców, którzy przybędą na to spotkanie (wstęp wolny!) czeka jak zwykle mnóstwo atrakcji. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach, a do wygrania cenne nagrody m.in.: laptop, aparat fotograficzny Nikona, ramka Kodaka, telefony rkomórkowe Samsung, skrzynka narzędzi od firmy 4-Tech, zaproszenia do restauracji Belvedere Park, Eter Clubu, Teatru Muzycznego Capito, itd. Dodatkowo będzie można wygrać: koszulki, bluzy szaliki i czapeczki Śląska Wrocław, a ponadto plecak, torbę sportową i inne gadżety.

Śląsk Wrocław – AZS Zielona Góra (piątek, 18 listopada, godz. 19, hala Orbita).

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest