2 grudnia 2011

Ligowy rozkład jazdy

Przed nami 11. kolejka PGNiG Superligi kobiet oraz dokończenie 13. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. W najbliższy weekend zagrają również męskie i kobiece zespoły z każdej grupy I ligi, które o ligowe punkty powalczą odpowiednio w 11. i 9. kolejce.

Panie, po dwutygodniowej przerwie przeznaczonej na występ reprezentacji Polski w próbie przedolimpijskiej London Handball Cup, wracają na ligowe parkiety. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w Lublinie, gdzie zdetronizowana drużyna SPR podejmie mistrza Polski – Zagłębie Lubin. Mecz z uwagi na transmisje w Polsat Sport odbędzie się 6 grudnia o godz. 18.00. Pozostałe spotkania tej kolejki zaplanowano na 3 grudnia.

W ekstraklasie panów w najbliższy (przedłużony o poniedziałek) weekend rozegrane zostaną tylko dwa mecze. Podyktowane zostało to występami naszych drużyn w Lidze Mistrzów i Challenge Cup, które swoje spotkanie zaliczyły awansem.

Zapraszamy na trzy transmisje internetowe w grupie A I ligi mężczyzn: Vetrex Sokół Kościerzyna – Wolsztyniak Wolsztyn         link      http://imprezylive.pl/?p=746

Wójcik Meble-Techtrans Elbląg – SMS ZPRP Gdańsk    link     http://imprezylive.pl/?p=748

Spójnia-Wybrzeże Gdańsk – GSPR Gorzów Wlkp.           link     http://imprezylive.pl/?p=744

W tej puli emocji nie powinny zabraknąć podczas potyczki lidera Gaz-System Pogoni Szczecin, który wybiera się na potyczkę z 3. w tabeli Zepterem AZS UW Warszawa.

W grupie B podobny „ciężar gatunkowy” będzie miał mecz prowadzącego w klasyfikacji zespołu Czuwaj Przemyśl z goszczącym u niego wiceliderem, Piotrkowianinem Piotrków Tryb.

Zobacz program poszczególnych lig:

PGNIG Superliga kobiet:

11.kolejka
PGNiG Superliga mężczyzn:

13.kolejki
I liga mężczyzn – grupa A

11.kolejka
I liga mężczyzn – grupa B

11.kolejka
I liga kobiet – grupa A

9.kolejka
I liga kobiet – grupa B

9.kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest