6 grudnia 2011

Zapraszamy na Festiwal PGNiG Dzieciom!

Znamy już wszystkie drużyny uczestniczące w Festiwalu Piłki Ręcznej PGNiG Dzieciom. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy. Warto zwrócić uwagę na nietypową punktację poszczególnych spotkań, za zwycięstwo w danym meczu można otrzymać maksymalnie aż siedem oczek. Niedzielne finały będzie można też obejrzeć za pośrednictwem internetu!

Szczegółowy adres internetowych transmisji pojawi się wkrótce na stronie www.zprp.pl. W niedzielę niewątpliwą atrakcją dla wszystkich uczestników występujących w Kielcach będzie zapowiedziana obecność kapitana reprezentacji Polski Sławomira Szmala!

Regulamin Festiwalu Piłki Ręcznej PGNiG Dzieciom [plik PDF]

Lista uczestników – dziewczynki (Kielce) [plik Excel]

Lista uczestników – chłopcy (Ostrowiec Świętokrzyski) [plik Excel]

  

Przypomnijmy, że będzie to pierwszy turniej dla najmłodszych adeptów szczypiorniaka, odpowiednio dziewcząt i chłopców urodzonych w roku 1999 i młodszych, który swoim zasięgiem obejmie całą Polskę. Do wspomnianych miast zawitają bowiem reprezentanci aż 15 województw!

Dwa „Festiwale Piłki Ręcznej” będą bowiem zorganizowane równolegle dla drużyn dziewcząt (Kielce) chłopców (Ostrowiec Świętokrzyski), uczniów szkół podstawowych (rocznik 1999 i młodsze). Do udziału w Festiwalach zaproszono najlepsze zespoły z danego województwa, wytypowane przez Wojewódzkie Związki Piłki Ręcznej na podstawie wyników osiąganych w bieżącym i poprzednim sezonie.


SP 1 Łuków

Nadrzędnym celem turnieju jest popularyzacja sportu – piłki ręcznej, w szczególności wśród najmłodszych. Przecież to właśnie dzieci stanowią przyszłość każdej dyscypliny sportu, nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Głęboko wierzymy, że wśród dzieciaków, które w grudniu będą walczyć o zwycięstwo w „Festiwalu Piłki Ręcznej PGNiG Dzieciom” znajdą się przyszłe reprezentantki i przyszli reprezentanci Polski!

Organizatorami imprezy są Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jej sponsorem Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., zaś Partnerami Balcerzak i Spółka Sp. z o.o. oraz Nestle Waters S.A..

Organizator, Sponsor i Partnerzy turnieju, zapewniają uczestnikom atrakcyjne nagrody:

– wszystkie drużyny oraz trenerzy otrzymają pamiątkowe koszulki z logo turnieju;

– wszystkie zespoły startujące w Festiwalach otrzymają dyplomy;

– wszyscy uczestnicy turnieju (zawodnicy i zawodniczki) otrzymają piłki do gry w piłkę ręczną;

– drużyny startujące w Festiwalach otrzymają również stroje do gry (koszulka z numerem, spodenki);

– wszyscy zawodnicy/zawodniczki biorący udział w Festiwalach otrzymają pamiątkowe medale, a zawodnicy zespołów które zajmą miejsca I, II i III otrzymają medale za zdobyte miejsca;

– zwycięskie drużyny otrzymają ponadto dyplomy i puchary.


SP 91 Kraków

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest