20 grudnia 2011

Zwycięstwo na początek!

W pierwszym meczu w ramach rozgrywanego na Słowacji Christmas Cup 2011 reprezentacja Polski wygrała z Czechami 33:32! Pierwsze 13 minut meczu nasz zespół przegrał 1:7, następnie do końca pierwszej partii spotkanie było wyrównane, a po przerwie na parkiecie rządzili już tylko Biało-czerwoni. Na wyróżnienie zdecydowanie zasłużył nasz bramkarz Sebastian Sokołowski, który w drugiej połowie znakomicie spisywał się między słupkami.

Słowa uznania należą się też zdobywcy 7 bramek Kamilowi Syprzakowi (skuteczność 7/8) oraz Markowi Daćko (4/4) i Adamowi Świątkowi (6/8). Skuteczność rzutowa całego zespołu wyniosła 65%, przy czym w pierwszej połowie 48%, zaś w drugiej 78%.