22 grudnia 2011

EHF Euro 2012 na antenach TVP

Mistrzostw Europy Serbia 2012 w piłce ręcznej mężczyzn TVP pokaże na niespotykaną dotychczas skalę. Na antenie TVP SPORT będzie można zobaczyć wszystkie 47 meczów tej imprezy, w tym 28 na żywo, a pozostałe w pełnej retransmisji bądź 40-minutowych skrótach.

– Właśnie przed chwilą zatwierdziliśmy plan obsługi telewizyjnej. Dodatkowo mecze zespołu polskiego oraz finał, oby z Polakami, będzie równolegle transmitował Program 2 TVP. Myślę, że to miły świąteczno-noworoczny prezent dla kibiców piłki ręcznej w Polsce – powiedział Stanisław Snopek z Sekretariatu Programowego TVP SPORT.


Dwa lata temu Polacy w ME zajęli 4.miejsce  /Fot. M.Biczyk

Szczegółowy plan w załączniku (znaki zapytania wynikają z faktu, iż na dziś nie wiadomo, w którym meczu 2.fazy grupowej zagrają Polacy, a tylko mecze z ich udziałem pokaże TVP2).

EHF Euro 2012 są jednocześnie przepustką do udziału w kwalifikacjach olimpijskich, które odbędą się na początku kwietnia. Prawo gry w tych turniejach wywalczyły już zespoły, które zajęły miejsca 2-7 podczas Mistrzostw Świata Szwecja 2011: Dania, Hiszpania, Szwecja, Chorwacja, Islandia i Węgry.

PROGRAM TRANSMISJI W TVP – plil excel

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest