13 stycznia 2012

Kadra już w Belgradzie!

Reprezentacja Polski dotarła już do Belgradu! Podróż z Warszawy przebiegła bez żadnych zakłóceń. W chwilę po przyjeździe do hotelu kadrowicze spotkali się na posiłku, a następnie każdy dostał trochę czasu do swojej prywatnej dyspozycji. Na godz. 19:30 zaplanowano trening w hali Pionir Arena, gdzie już w niedzielę Biało-czerwoni zmierzą się z gospodarzami turnieju w meczu otwarcia ME.

Kadrowicze wylecieli do stolicy Serbii przed południem, na miejscu zameldowali się tuż po godzinie 13:00. Po 15-miuntowej podróży autokarem ekipa dotarła do hotelu IN, położonego nieopodal Areny Beograd, a więc obiektu na którym rozegrane zostaną półfinały i finał imprezy. Po obiedzie, każdy dostał trochę czasu wolnego. Na 18:30 zaplanowano wyjazd na wieczorne zajęcia, potrwają one około półtorej godziny. Nikt w ekipie nie narzeka na poważniejsze kłopoty zdrowotne, jak zapewnił lekarz kadry dr Maciej Nowak wszyscy będą gotowi na niedzielny mecz. – Szwy z palca mam już zdjęte, co prawda noszę jeszcze opatrunek, ale jestem do dyspozycji trenera – podkreślił Bartek Jurecki.

Organizatorzy dużą uwagę przywiązują do spraw bezpieczeństwa. Autokar, którym podróżowali Polacy został dokładnie sprawdzony przez brygadę antyterrorystyczną, policja konwojowała przejazd z lotniska do hotelu, a już przy wejściu do budynku każdy musiał przejść przez bramkę z wykrywaczem metali.

Pozostali grupowi rywale Polaków, a więc Duńczycy i Słowacy, zameldują się w Belgradzie dopiero jutro w godzinach popołudniowych. Co ciekawe chwilę przed naszą drużyną na lotnisku Nikola Tesla pojawiła się reprezentacja Niemiec, która przyleciała z Dusseldorfu.

Z Belgradu JKM / Foto JG

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest