17 stycznia 2012

Nie ma czasu na świętowanie

Bartosz Jurecki wybrany najlepszym naszym zawodnikiem meczu Słowacja – Polska nie ukrywał radości po okazałym zwycięstwie. Od razu dodał, że trzeba już koncentrować się na czwartkowym spotkaniu z Danią. 

Zoltan Heister (trener): Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudne zadanie. Gdy dotarła do nas wiadomość o kontuzji Krzysztofa Lijewskiego to uznaliśmy, że będzie nam łatwiej. Tymczasem Polacy rozpoczęli z dużą energią. Bardzo umotywowani. W pierwszej połowie sędziowie  trochę wybili nas z rytmu. Popełniliśmy jednak za dużo błędów, by myśleć o korzystnym wyniku. Po zamianie stron chcieliśmy już tylko dograć zawody.   

Petr Kukucka: Polska bez dwóch zdań była lepszym zespołem. W swoich szeregach mieliśmy kilku młodych zawodników. To w porównaniu z doświadczeniem Polaków przełożyło się na wynik. Co tu dużo mówić, gra niemal od początku nam „nie szła”.

Fot. MAS
Bogdan Wenta (trener): Potwierdzam, że to było ciężkie spotkanie. Oba zespoły spotkały się dwa dni po porażkach w pierwszych meczach. Jestem zaskoczony rozmiarami zwycięstwa. Życzę słowackiemu zawodnikowi, który doznał kontuzji szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Bartosz Jurecki: Mamy „długą  ławkę” wartościowych zawodników. Cała szesnastka bardzo dużo wnosi do drużyny. Mieliśmy biegać do każdej piłki, a gdy zachodziła potrzeba sygnalizować zmianę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej. Teraz trzeba już koncentrować się na spotkaniu z Danią. Nie ma czasu na świętowanie.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest