18 stycznia 2012

Siatkarze ZAKSY pomagali w Belgradzie

Na meczu  EHF Euro 2012 Słowacja  – Polska  byli  zawodnicy ZAKSY Kędzierzyn Koźle, którzy do Belgradu przyjechali na mecz Ligi Mistrzów z miejscowym Partizanem.

– Mam nadzieję, że przynieśliśmy szczęście i wygrają chłopaki. Jest w tej chwili dziesięcioma (bramkami) i nic nie powinno się złego wydarzyć – powiedział Paweł Zagumny, wychodząc kilka minut przed końcem meczu z hali. Zespół ZAKSY wzywały obowiązki klubowe.

Reprezentanci Polski w siatkówce i piłce ręcznej poznali się podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Od tamtego czasu, gdy nadarzy się okazja, wspierają się na zawodach sportowych. 

– W szkole grałem w piłkę ręczną, tak jak prawie każdy, ale bez większych sukcesów – dodał siatkarz. – Na pewno drużynie Bogdana Wenty będziemy kibicować w dalszej części turnieju. Oby było tak jak w meczu ze Słowacją.

Zagumny na zakończenie krótkiej rozmowy potwierdził, że atmosfera w hali Pionir mu się podobała. Podkreślił rolę polskich kibiców, którzy dopingują reprezentację Polski.

– Mam nadzieję, że chłopaki tym meczem się przełamali i w następnych spotkaniach będzie jeszcze lepiej – wyraził życzenie fanów, tych dopingujących w Belgradzie, jak i tych oglądających Euro 2012 na szklanych ekranach.

MAS

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest