18 stycznia 2012

Graj i baw się z PGNiG!

Serdecznie zapraszamy na turniej piłki ręcznej PGNiG GAZ CUP 2012 dla dzieci z kaliskich i podkaliskich szkół podstawowych! Impreza połączona będzie z widowiskiem sportowo-muzycznym promującym szczypiorniaka nad Prosną. Jego zwieńczeniem będzie mecz na szczycie II ligi MKS Kalisz – Sparta Oborniki. Honorowy patronat nad imprezą objął Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Więcej na temat turnieju możecie Państwo znaleźć na profilu na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/PGNiG-GAZ-CUP-2012/341315659213980

Poniżej znajduje się link do filmu video promującego turniej:

http://www.youtube.com/watch?v=IVqkpRdW20k&feature=plcp&context=C3ce61f7UDOEgsToPDskIs1n5YOr555rLh7891cgcT

– Chcemy, aby ten turniej był kolejną cegiełką, która przyczyni się do popularyzacji szczypiorniaka w naszym mieście. Dobre wyniki seniorskiej drużyny sprawiają, że w Kalisz Arenie pojawia się coraz więcej kibiców, ale to wciąż jest zbyt mało. Nam marzy się tysiąc albo nawet więcej osób na trybunach i to jest nasz cel – śmiało zapowiadają organizatorzy.

Taka liczba widzów ma zjawić się w hali na Dobrzecu 28 stycznia. Wówczas rozegrany zostanie finał PGNiG GAZ CUP 2012 z udziałem czterech najlepszych drużyn, które dzień wcześniej walczyć będą w eliminacjach w hali Zespołu Szkół nr 7 przy ul. Karpackiej. W imprezie wezmą udział uczniowie kaliskich i podkaliskich podstawówek. Sam finał to nie tylko pojedynki dziecięcych drużyn o główne trofeum i atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora tytularnego, którym już po raz drugi jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (ostatnio podobny turniej zorganizowano przed dwoma laty).

Już dziś wiadomo, że w dniu finałów wystąpią: Olaf Bressa i The Sunday Singers, których niedawno można było oglądać m.in. w telewizyjnym show Mam Talent oraz grupa taneczna InterDance. Oprócz tego na widzów czekają konkursy i sporo nagród. Całość zakończy mecz seniorów MKS Kalisz, którzy w ramach 15. kolejki II ligi podejmą mającą wciąż spore szanse na awans Spartę Oborniki.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest