27 stycznia 2012

Kadra w drodze do Polski

O godzinie 11:00 reprezentacja Polski wyruszyła z hotelu IN na belgradzkie lotnisko im. Nikoli Tesli. Biało-czerwoni mają lot bezpośrednio do Warszawy o godzinie 13:45, na Okęciu mają planowo wylądować o 15:20. Już w poniedziałek większość z nich rozpoczyna treningi w swoich klubach.

– Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, takie jest życie zawodowego sportowca. Na pewno w poniedziałek musimy zameldować się w klubach, być może pierwsze dni będą trochę luźniejsze dla zawodników, którzy grali na mistrzostwach Europy, jednak z drugiej strony już niedługo wznawiamy rozgrywki ligowe i nie możemy odpuszczać – powiedział Bartłomiej Jaszka.

– Na pewno wszyscy bardzo tęsknimy za naszymi rodzinami, w końcu zgrupowanie rozpoczęliśmy już drugiego stycznia. Przebywaliśmy więc w jednym gronie przez prawie miesiąc, ale na szczęście udało nam się ze sobą wytrzymać – śmiał się Michał Jurecki.   

Polacy zdążyli jeszcze dziś zjeść wspólne śniadanie, następnie zdali sprzęt sportowy, który pojedzie do Warszawy już samochodem. O 10:45 czekał już na nich autokar, który zawiózł naszą drużynę na lotnisko.

JKM /Fot. JG

  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest