17 lutego 2012

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na kolejną serię spotkań PGNiG Superligi! Wśród Pań wielkie emocje czekają kibiców w Gdyni, gdzie Vistal Łączpol podejmie SPR Lublin. Gdynianki w środę pokonały mistrzynie Polski z Lubina i wciąż walczą o drugą lokatę przed play-off, z kolei wicemistrzynie kraju są bardzo bliskie przystąpienia do decydującej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca.

 

Lubinianki czeka trudny wyjazd do Elbląga. Miejscowy EKS Start bardzo potrzebuje punktów, podopieczne Grzegorza Gościńskiego zajmują obecnie dziewiątą pozycję, lecz ich potencjał jest chyba nieco większy i zamierzają bić się do ostatniej kolejki o miejsce ósme, ostatnie gwarantujące utrzymanie już po rundzie zasadniczej.

Wśród Panów MMTS Kwidzyn zmierzy się przed własną publicznością z Tauron Stalą Mielec. Obie drużyny preferują efektowny styl gry, często oparty na szybkim ataku. Fani brązowych medalistów z ubiegłego sezonu szykują się więc na ciekawe widowisko.

W dole tabeli mecz z gatunku „o wszystko” dla ostatniej Warmii-Anders Group-Społem Olsztyn, która podejmie MKS Zagłębie Lubin. „Miedziowi” wciąż liczą, że uda im się awansować do play-offów, z kolei porażka zawodników Zbigniewa Tłuczyńskiego niezmiernie utrudni im walkę o pozostanie w elicie.

Aby zapoznać się z dokładnym terminarzem poszczególnych spotkań prosimy wybrać poniższe linki:

PGNiG Superliga kobiet

21. kolejka

PGNiG Superliga mężczyzn

18.kolejka

I liga mężczyzn – grupa A

16. kolejka

I liga mężczyzn – grupa B

16. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest