20 lutego 2012

Mała Liga Wiertmet Handball Cup

W pięknej hali widowiskowo sportowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się II runda rozgrywek Małej Ligi Wiertmet Handball Cup. To już trzecia z rzędu edycja wspaniałej zabawy dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej, dzieci z klas IV i młodszych. Z roku na rok impreza staje się coraz bardziej popularna, a w zmaganiach uczestniczą już nie tylko zespoły z powiatu gorlickiego, ale z całego województwa małopolskiego. Kolejna seria spotkań odbędzie się w Tuchowie na przełomie marca i kwietnia.

Od strony organizacyjnej turniej przygotował UKS „Spartakus” Radgoszcz, który pełnił rolę gospodarza. W zmaganiach tym razem uczestniczyło pięć zespołów, natomiast pozostałe trzy pauzowały. Po rozegraniu dziesięciu spotkań na czele tabeli z kompletem punktów jest UKS „Wiertmet” Libusza prowadzony przez trenerów Ryszarda Burdę i Jana Grygowicza. Na drugim miejscu znajduje się UKS „Spartakus” Radgoszcz, a na trzecim UKS „Sokół” Tuchów.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezes Firmy „Wiertmet” – Roman Stygar, a imprezę wspierają: Polskie Piekarnie – Piekarnia „Iwona” w Libuszy, Starostwo Powiatowe w  Gorlicach, Gmina Biecz, Firma Horyzont w Gorlicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Libuszy, ULKS Lipinki, UKS „Spartakus” Radgoszcz.

Komunikat podsumowujący Małą Ligę WHC po II rundzie [plik PDF].

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest