23 lutego 2012

Sportowa niedziela z WKS-em!

To będzie „Sportowa niedziela z WKS-em”! 26 lutego o godz. 11.30 w hali Orbita piłkarze ręczni Śląska Wrocław zmierzą się z UKS-em Polkowice. Ale już pół godziny wcześniej na kibiców, którzy pojawią się przy ul. Wejherowskiej czekać będą liczne atrakcje. Nikt nie będzie się nudził, bo na wszystkich czeka wspaniała zabawa oraz emocje na parkiecie. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Natomiast o godz. 14.30 na Stadionie Miejskim na Pilczycach piłkarze nożni Śląska zagrają z Legią Warszawa. Co ciekawe zarówno piłkarski jak i handballowy Śląsk są liderami rozgrywek.

Kibice, którzy przybędą w niedzielne przedpołudnie do Orbity będą mogli po raz pierwszy zobaczyć w akcji nowy nabytek Śląska, 23-letniego rozgrywającego Piotr Swędra, który trafił do wrocławskiego klubu z Orlika Brzeg, a zadebiutował – i to udanie jak mówił trener Tomasz Folga – w ostatnim zwycięskim meczu z Żagwią w Dzierżoniowie. Teraz też Śląsk będzie bił się o dwa punkty, bo rywale nie zamierzają odpuścić liderowi. W pierwszej rundzie rozgrywek wrocławianie pokonali w Polkowicach UKS 35:20, który po 17. kolejkach z 12 punktami zajmuje w tabeli dziewiąte miejsce.

Już tradycyjnie każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Oprawą meczową będą m.in. występy taneczne dziewczyn oraz dzieci. Atrakcje czekają jak zwykle dla najmłodszych. Dzieci otrzymają kołatki do dopingowania, baloniki oraz będą mogły pomalować twarz w barwach Śląska. Spotkanie poprzedzi prezentacja zespołu Śląska w stylu koszykarskiej ligi NBA.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest