24 lutego 2012

Ligowy rozkład jazdy

Przed nami ostatnia seria spotkań rundy zasadniczej PGNiG Superligi kobiet! Wielkie emocje towarzyszyć będą spotkaniu w Lubinie, gdzie już w piątek Zagłębie podejmie lubelski SPR. Mecz ten da nam odpowiedź na pytanie, która z drużyn przystąpi do fazy play-off z 1. miejsca. Transmisja na żywo w Polsacie Sport od 20:30!

Mistrzyniom Polski kibicować będą z pewnością zawodniczki Vistalu Łączpol Gdynia, które w przypadku porażki SPR-u najpewniej wskoczą na drugą lokatę. Trudno bowiem przypuszczać aby same, na własnym parkiecie, uległy outsiderowi z Polkowic.

Intersująco zapowiada się też walka o miejsce ósme, ostatnie gwarantujące udział w play-off. Korespondencyjny pojedynek stoczą ekipy Piotrcovii Piotrków Trybunalski, EKS Startu Elbląg i AZS AWF Gardinii Wrocław.  

W PGNiG Superlidze mężczyzn 19. seria spotkań również przyniesie pojedynek elektryzujący fanów szczypiorniaka w całej Polsce, jednak spotkanie Vive Targi Kielce – Orlen Wisła Płock odbędzie się dopiero w czwartek, 1 marca, z uwagi na weekendowe mecze obu drużyn w elitarnej Lidze Mistrzów:

25.02: Vive Targi Kielce – Czechowskie Niedźwiedzie (Polsat Sport, godz. 16:55)

26.02: St Petersburg – Orlen Wisła Płock (Polsat Sport Extra, godz. 15:00)

Tymczasem już w sobotę ciekawie powinno być ponownie w Lubinie, jednak zawodnicy Zagłębia toczą pojedynki o utrzymanie, a nie o krajowe laury jak ich koleżanki. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z bezpośrednim rywalem w walce o pozostanie w elicie – Jurandem Ciechanów.

Na ligowe parkiety wracają zawodniczki I ligi, 15. kolejka rozpocznie III i IV rundę spotkań. I-ligowcy rozegrają mecze 17. kolejki.   

Aby zapoznać się z dokładnym terminarzem poszczególnych spotkań prosimy wybrać poniższe linki:

PGNiG Superliga kobiet

22. kolejka

PGNiG Superliga mężczyzn

19. kolejka

I liga kobiet  – grupa A

15. kolejka

I liga kobiet  – grupa B

15. kolejka

I liga mężczyzn – grupa A

17. kolejka

I liga mężczyzn – grupa B

17. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest