24 lutego 2012

Alicante: znamy godziny i ceny biletów

Hiszpańska Federacja Piłki Ręcznej oficjalnie potwierdziła, że turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Londynie odbędzie się w Alicante. Poznaliśmy dokładne godziny rozgrywania poszczególnych spotkań oraz ceny biletów. Wkrótce Hiszpanie przedstawią też ofertę hotelową dla wszystkich kibiców zainteresowanych wyjazdem.

Przypomnijmy, że turniej z udziałem Algierii, Hiszpanii, Polski oraz Serbii odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia. Areną zmagań będzie hala Centro de Tecnificación de Alicante o pojemności 5000 miejsc.

PLAN GIER TURNIEJU:

6 kwietnia (piątek)

17:30 POLSKA – Algieria

20:15 Hiszpania – Serbia

7 kwietnia (sobota)

17:30 Serbia – POLSKA

20:15 Algieria – Hiszpania

8 kwietnia (niedziela)

17:30 Serbia – Algieria

20:15 Hiszpania – Polska

Na początku przyszłego tygodnia uruchomiona zostanie sprzedaż biletów – abonamentów na wszystkie mecze tej imprezy w cenie 60 euro za karnet normalny i 90 euro za karnet VIP. Kwoty te obowiązywać będą do dnia 31 marca. Następnie wzrosną odpowiednio do 70 i 100 euro.

Organizatorzy zapowiadają, że już niebawem na stronach hiszpańskiej federacji (http://www.rfebm.net/index.asp) pojawi się również oferta hotelowa w przystępnej cenie, dla wszystkich kibiców zainteresowanych wyjazdem do Alicante.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest