2 marca 2012

Juniorzy zagrają w Szczecinie

W dniach 5-10 marca 2012 roku, w Szczecinie odbędą się Finały Mistrzostw Polski Juniorów. Turniej ten, jest zwieńczeniem kilkumiesięcznych zmagań, które wyłoniły osiem najlepszych zespołów w kraju. Drużyny te, już w przyszłym tygodniu zawitają do Grodu Gryfa, by walczyć o krajowe laury.

 

Impreza ta co roku budzi ogromne emocje wśród młodzieży i sympatyków piłki ręcznej w całej Polsce. Przyciąga on na trybuny hal wielu kibiców, a także trenerów i menadżerów „dorosłych” zespołów w celu odkrycia kilku talentów i obejrzenia w akcji, najzdolniejszych zawodników, którzy swoją wybitną postawą mają szansę zdobyć zainteresowanie i profesjonalny kontrakt w klubach ligowych.

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu turniejem, ze strony zawodników, trenerów, kibiców, Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej, na łamach swej strony internetowej będzie na bieżąco informował o przebiegu zawodów. Już dziś można tam znaleźć informacje organizacyjne nt. turnieju, jego program godzinowy i poznać zespoły występujące. W najbliższych dniach administracja strony będzie dodawała wszelkie niezbędne informacje, lecz kulminacja planowanych działań nastąpi w trakcie turnieju.

Co więcej w dniach 9-10 marca organizatorzy zaplanowali bezpośrednie transmisje internetowe z decydujących spotkań. Szczegółowe informacje zostaną podane w przyszłym tygodniu.

W czasie trwania każdego spotkania, na łamach strony www.zzpr.pl będzie można obejrzeć „WYNIKI NA ŻYWO”. Co 5 minut będzie się pojawiał aktualny wynik spotkania, by kibice nie mający okazji zawitać do Szczecina, mogli „na żywo” śledzić przebieg spotkań. Już w kilka chwil po spotkaniu, dostępny będzie także protokół zawodów, aby dowiedzieć się, kto jak grał, ile rzucił bramek i ile dostał kar.

Ponadto, każdego wieczoru, obok wyniku  pojawią się linki do małej fotogalerii oraz podsumowania rozegranych spotkań.

To i wiele więcej na łamach strony www.zzpr.pl!

Serdecznie zapraszamy!!!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest