7 marca 2012

Alicante: dostępna oferta dla kibiców

Hiszpańska Federacja Piłki Ręcznej, we współpracy z Komitetem Organizacyjnym Turnieju Przedolimpijskiego w Alicante wyznaczyła biuro podróży VIAJES IBERIA. Za jego pośrednictwem można zarezerwować hotel i zakupić bilety na wszystkie mecze trzydniowego turnieju, zaplanowanego na 6-8 kwietnia.
.
Zapraszamy na stronę http://www.rfebm.net/preolimpico która aktywna jest także w języku angielskim. Wystarczy kliknąć na flagę Wielkiej Brytanii w górze strony. Z oferty można wybrać jeden z pięciu miejscowych hoteli (pokoje 1- i 2-osoobowe).

Rezerwacja przez  VIAJES IBERIA upoważnia do zakupu biletów kat. A w cenie 90 euro i kat. B – 60 euro. Więcej infomnacji:  Tel. – 965 146 161; Fax – 901 02 08 11; e-mail: alicante.alfonsox9@viajesiberia.com. Dziennikarze zainteresowani obslugą tego turnieju powinni wnioski akredytacyjne przesłać do 23 marca. Także dla nich dostępna jest oferta hotelowa.

Przypomnijmy w turnieju zagrają reprezentacje Algierii, Hiszpanii, Polski oraz Serbii. Areną zmagań będzie hala Centro de Tecnificación de Alicante o pojemności 5000 miejsc. Dwa najlepsze zespoły awansują do turnieju olimpijskiego w Londynie.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest