16 marca 2012

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na mecze ćwierćfinału play-off PGNiG Superligi mężczyzn! Niezwykle ciekawie powinno być w Kwidzynie, gdzie opromieniony zwycięstwem nad mistrzami Polski z Płocka MMTS podejmie NMC Powen Zabrze, a więc ubiegłotygodniowych pogromców wicemistrzów kraju z Kielc. Emocji na pewno nie zabraknie też w Mielcu, Stal zagra z Azotami Puławy.

W tych dwóch parach wcale nie tak łatwo wskazać faworyta, z czym nie ma kłopotu w pozostałych dwóch przypadkach. Trudno bowiem sobie wyobrazić aby Orlen Wisła Płock nie poradziła sobie z Chrobrym Głogów. Choć wcale nie musi to być dla podopiecznych Larsa Walthera „spacerek”, co udowodniła Siódemka Miedź Legnica w starciu z Vive Targi Kielce. Mecz ten został rozegrany awansem, z uwagi na niedzielną potyczkę kielczan w Lidze Mistrzów. Legniczanie nie pozwolili zdominować się najlepszej drużynie rundy zasadniczej, choć ostatecznie przegrali 27:32. Pozostawili jednak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Równie interesująco zapowiada się walka o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tej kolejce PBS Jurand Ciechanów podejmie Warmię Anders-Group Społem Olsztyn, zaś Zagłębie Lubin Nielbę Wągrowiec. Ostatnie trzy drużyny mają w swoim dorobku po 14 punktów, w najtrudniejszej sytuacji jest beniaminek z Ciechanowa, który zamyka tabelę z 10 „oczkami” na koncie.

Na ligowe parkiety wyjdą też zawodniczki obu grup I ligi kobiet oraz I ligi mężczyn.

Aby zapoznać się z dokładnym terminarzem poszczególnych spotkań prosimy wybrać poniższe linki:

PGNiG Superliga mężczyzn

mecze play-off o miejsca 1-8

mecze play-out o miejsca 9-12

I liga kobiet  – grupa A

17. kolejka

I liga kobiet  – grupa B

17. kolejka

I liga mężczyzn – grupa A

19. kolejka

I liga mężczyzn – grupa B

19. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest