12 kwietnia 2012

PGNiG Puchar Polski Final4

Miło nam poinformować, że Polsat Sport przeprowadzi transmisję z wszystkich meczów turnieju mężczyzn PGNiG Pucharu Polski Final Four. Gospodarz imprezy KS Vive Targi Kielce, wspólnie z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem SA, przygotował szereg atrakcji dla kibiców, którzy zasiądą na trybunach Hali Legionów.

– Wejścia do hali zostaną otwarte każdego dnia półtorej godziny przed pierwszym spotkaniem. Przygotowaliśmy dużo nagród. Warunkiem oczywiście będzie udział w konkursach zręcznościowych oraz opartych na posiadanej wiedzy – powiedział Paweł Papaj.


Fot. VTK

. Przed Halą Legionów promować będzie się Wojsko Polskie, które na turnieju PGNiG Final Four Pucharu Polski skupi się na propagowaniu Narodowych Sił Rezerwowych. Tuż przed wejściem do Hali ustawione zostaną dwa wozy Humvee, które biorą udział w misjach wojskowych realizowanych przez Wojsko Polskie poza granicami kraju. Już po wejściu do hali Legionów, w jej holu na fanów będą czekać stoiska promocyjno – degustacyjne przygotowane przez dwie znane świętokrzyskie marki – Gomar Pińczów i WiR Łopuszno.

W przerwach między meczami będzie występował zespół taneczny „PARADOX”, który zaprosił do współpracy Anetę Bałon, znaną choreografkę, instruktorkę tańca towarzyskiego i jazzowego, profesjonalną tancerkę musicali i wielu programów telewizyjnych.

Polsat Sport przygotował specjalne studio. Prowadzącym będzie Szymon Zaworski. Jego gośćmi będą m.in. zawodnicy PGNiG Superligi oraz trener Wojciech Nowiński. Na zmianę spotkania będą komentować Tomasz Włodarczyk i Szymon Rojek.

ZPRP przygotował dla uczestniczących w turnieju drużyn pulę nagród na łączną sumę 100 tys. zł. Połowę tej sumy zgarnie triumfator. Obrońcą trofeum jest Vive Targi Kielce.

Program PGNiG Pucharu Polski Final4:


14.04. (sobota)
17:45 – Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock
20:00 – Vive Targi Kielce – MMTS Kwidzyn

15.04. (niedziela)
15:00 – mecz o 3. miejsce
17:30 – Finał.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest