17 kwietnia 2012

Wrocław świętuje awans

W miniony weekend zawodnicy Śląska Wrocław przypieczętowali swój awans do I ligi. Uczynili to na dwie kolejki przed końcem sezonu, zwyciężając w Poznaniu wicelidera tabeli – miejscowy MKS 30:25. Teraz szczypiorniści WKS-u chcą przede wszystkim świętować awans współnie ze swoimi kibicami. Okazją do wielkiej fety będzie najbliższa sobota (godz. 14.30), kiedy to w hali Orbita wrocławianie podejmą Zagłębie II Lubin. Organizatorzy przygotowali szereg rozmaitych atrakcji, wstęp wolny, zapraszamy!  

– Zadanie wykonaliśmy. Jednak w dwóch ostatnich meczach też będziemy walczyć o zwycięstwo – zapowiada trener Śląska, Tomasz Folga, który tuż po zakończonym meczu pofrunął w górę, podrzucany przez całą drużynę. Podobny los spotkał kapitana zespołu, doświadczonego Daniela Grobelnego. Na parkiet polał się szampan.

Już w sobotę (godz. 14.30) w hali Orbita wrocławianie podejmą Zagłębie II Lubin. Tradycyjnie na kibiców, którzy przybędą do Orbity całym rodzinami czekać będą liczne atrakcje. Każdy będzie mógł wziąć udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami, m.in. telewizor LCD. Oprawą meczową będą m.in. występy taneczne. Atrakcje czekają jak zwykle na najmłodszych. Będzie można pomalować twarz w barwy Śląska. Spotkanie poprzedzi prezentacja zespołów w stylu koszykarskiej ligi NBA. Kuluary hali Orbita zamienią się w plac zabaw dla dzieci, z tzw. dmuchańcami i trampolinami. Wrocławski Teatr Lalek przygotuje warsztaty papierowe. Na wszystkich czeka wspaniała zabawa oraz emocje na parkiecie.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

www.wks-slask-wroclaw.com

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest